E-Devlet ile Dijital Abonelik Onaylama

Adım-1: e-Devlet'e İnternet Bankacılığı İle Giriş

Uygulama ya da çağrı merkezimiz üzerinden abone olduktan sonra, dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekmektedir. Dijital sözleşmenizi imzalamak için e-Devlet'e İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Banka Yöntemi ile Giriş

Adım-2: Güvenlik Kodu

Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan kutucuğa size verilen güvenlik kodunu yazın ve ardından "Doğrula" butonuna tıklayın. Bu adım, güvenlik aşamasını tamamlamanızı sağlayacaktır.

Adım-3: Servis Sağlayıcı Seçimi

Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi alanında "Haberleşme" seçeneğini tıklayın. Ardından İşletme/Sağlayıcı alanında "Saknet" seçeneğini seçin ve "Devam Et" butonuna tıklayın.

e-Devlet Sözleşme Onay Sayfası

Adım-4: Başvuru Listesi

Yönlendirileceğiniz sayfada, yapmış olduğunuz başvurularınızın listelendiği bir ekran görüntülenecektir. Başvurunuzu kontrol edin ve ilgili başvurunun yanında bulunan "Onayla" butonuna tıklayın. Bu adım, başvurunuzun onaylanmadan önce başvuru detayı sayfasına yönlendirecektir. Başvuru detayı sayfasında gerekli bilgileri kontrol edin ve son onayınızı vermek için ilgili butona tıklayın.

Adım-5: Başvuru Onaylama

Son olarak, başvurunuzu onaylamak için e-Devlet şifrenizi girerek işlemi tamamlayın. Başvurunuz başarıyla onaylandıktan sonra Saknet'e hemen abone olabilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?